КОРИСТУВАЦЬКА УГОДА

Просимо уважно ознайомитися з цією Користувацькою угодою (далі – «Умови») перед використанням послуг з розробки та дизайну, та його підтримки і обслуговування, які надає ФОП БАХІН ОЛЕКСІЙ ЛЕОНІДОВИЧ, внесений до Єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців 13.02.2020 за № 235300000000042554 (надалі «Постачальник», «ми», «нас» або «наш»). Користуючись нашими послугами, ви (надалі іменований «Клієнт») погоджуєтеся дотримуватися цих Умов. Якщо ви не згодні з будь-якою частиною цих Умов, вам не слід користуватися нашими послугами.

ДОГОВІР ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ

1.1 Обсяг послуг

Ми надаємо послуги з розробки та проектування програмного забезпечення, а також обслуговування, включаючи, але не обмежуючись цим, проектування, кодування, тестування та впровадження програмних рішень, а також підтримку програмного забезпечення та Клієнтаа. Конкретні деталі послуг, включаючи результати, терміни та оплату, будуть узгоджені в окремій угоді про надання послуг між нами та Користувачем.

1.2 Обов'язки клієнта

Клієнт погоджується надати нам всю необхідну інформацію, матеріали, доступ і співпрацю для успішного надання послуг. Клієнт також визнає, що будь-які затримки або зміни, спричинені його діями чи бездіяльністю, можуть вплинути на терміни та витрати проекту.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

2.1 Право власності

Якщо інше не погоджено в письмовій формі, усі права інтелектуальної власності, включаючи авторські права та будь-які інші права власності, пов’язані з розробленим нами програмним забезпеченням і дизайном, залишаються нашою виключною власністю. Клієнт повинен мати невиключну ліцензію без права передачі на використання програмного забезпечення, як зазначено в договорі про надання послуг.

2.2 Конфіденційність

Обидві сторони погоджуються зберігати конфіденційність будь-якої конфіденційної інформації, наданої під час виконання проекту. Конфіденційна інформація включає, але не обмежується цим, комерційну таємницю, конфіденційну інформацію, специфікації проекту та дані Клієнта. Зобов'язання щодо конфіденційності залишаються в силі після розірвання угоди про надання послуг.

ОПЛАТА

3.1 Плата та виставлення рахунків

Клієнт сплачує нам узгоджену плату, як зазначено в угоді про надання послуг. Якщо не зазначено інше, усі комісії вказані та сплачуються у валюті, зазначеній в угоді про надання послуг. Рахунки виставляються відповідно до графіка платежів, зазначеного в договорі про надання послуг.

3.2 Прострочені платежі

Якщо Клієнт не здійснює своєчасні платежі, ми залишаємо за собою право призупинити або припинити надання послуг до отримання платежу. За прострочені платежі можуть стягуватися додаткові комісії або відсотки, як зазначено в угоді про надання послуг або чинному законодавстві.

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

4.1 Відмова від відповідальності

Ми надаємо наші послуги на умовах «як є» та «як доступно», без будь-яких гарантій чи заяв, явних чи неявних. Ми не гарантуємо безперебійну або безпомилкову роботу наших послуг і відмовляємось від будь-якої відповідальності за будь-які збитки або збитки, спричинені використанням наших послуг.

4.2 Відшкодування

Клієнт погоджується компенсувати, захищати та звільняти нас від будь-яких претензій, збитків, зобов’язань, витрат і витрат, що виникають у зв’язку з використанням наших послуг або будь-яким порушенням цих Умов Клієнтом.

РОЗІРВАННЯ УГОДИ

5.1 Розірвання угоди будь-якою зі сторін

Будь-яка сторона може розірвати угоду про надання послуг з будь-якої причини, надіславши письмове повідомлення іншій стороні. Розірвання не звільняє Клієнта від зобов’язання сплатити будь-які неоплачені збори або витрати.

5.2 Розірвання угоди з причини

Будь-яка сторона може розірвати угоду про надання послуг через суттєве порушення іншою стороною, якщо після отримання письмового сповіщення порушення залишається не виправленим.

ЧИННЕ ПРАВО ТА ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

Ці Умови регулюються та тлумачаться відповідно до чинного законодавства. Будь-які суперечки, що виникають у зв’язку з цими Умовами, підлягають виключній юрисдикції відповідних судів.

ПОПРАВКИ

Ми залишаємо за собою право змінювати або оновлювати ці Умови в будь-який час, опублікувавши переглянуту версію на нашому веб-сайті або повідомивши Клієнта. Продовження використання вами наших послуг після будь-яких таких змін означає згоду зі зміненими Умовами.

КОНТАКТНІ ДЕТАЛІ

Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зв’яжіться з нами за електронною адресою

info@lbdevelop.com